Mobilya sektörü Işık Ahşap'ta buluştu


Işık Ahşap tarafından organize edilen, geçen yıl ilk olarak düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen HOME FAIR’e bir çok ülkeden yaklaşık 500 davetli katıldı.

Gaziantep’te bulunan ve Dünya standartlarındaki tesislerde ; High Gloos panelden, parkeye, melamin kaplı panelden,  mat panele, panel kapak ve profil’e kadar bir çok ürün grubunun üretimini gerçekleştiren Işık Ahşap, gelenekselleştirmeyi hedeflediği Home Fair ile tedarikçi kağıt firmaları, bayi ve müşterileri bir araya getirerek, kağıt üreticisi tedarikçilerimizin home fair için özel olarak hazırladıkları yeni ürünlerin bayi ve müşterilerimize sergilenmesine olanak sağladı.

Işık Ahşap showroomun’da gerçekleştirilen HOME FAIR 2015’e yaklaşık 11 ülkeden 500 davetli katıldı. Davetliler tedarikçilerin sergiledikleri yeni ürünler hakkında görüşlerini paylaşarak üretim öncesi fikir alış verişinde bulundu.

Yüzlerce renk ve modelin sergilendiği HOME FAIR’in müşteri beklentilerini iyi analiz edilmesinde büyük katkı sunduğu, doğru ürün ve renklerin ise müşterinin beğenisine kusursuz ulaştırılmasını sağlıyor.DAVETLİLER MUHTEŞEM BİR GALA YEMEĞİ İLE  BİR ARAYA GELDİ


Sektöründe öncü olan mobilya üreticileri IŞIK AHŞAP’ın davetiyle Gaziantep’e gelerek hem üretim tesislerini gezme, hemde yeni ürünler hakkında bilgi edinme fırsatı buldu. Sonrasında Tüm konuklar Teymur Continental Otelde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya gelerek keyifli bir akşam geçirdi.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyup Bartık ta geceye katılarak gecede bir konuşma yaptı Bartık, Işık Ahşap’ın şehir ekonomisine ve istihdamına büyük katkı sunduğunu belirterek Işık Ahşap’a başarılarının devamını diledi. Bartık aynı zamanda Işık Ahşap Yönetim Kurulu Başkanı da teşekkür belgesi takdim etti.

Aralarında Doğtaş, Yataş, İstikbal, Mondi ve Bellona gibi mobilyanın güçlü isimlerinin genel müdür ve arge müdürlerinin katıldığı gecede birerde konuşma yaptılar.

Davetliler arasında Ekin yayın grubu imtiyaz sahibi Nesib Uzun, Efs yayın grubu imtiyaz sahibi Funda Sölemez, Orsiad yayın grubu imtiyaz sahibi Fikret Demir gibi sektörün en çok okunan dergi yetkilileride katıldı.

Işık Ahşap Yönetim Kurulu Başkanı gecede bir konuşma yaparak tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, Işık Ahşap’ın tedarikçi, bayi ve müşteriler ile güçlendiğini , pazardaki yerini her geçen gün kalite ilkelerinden vazgeçmeden devam ettireceğini dile getirerek,  bu başarının fikir birliğinden geçtiğini ifade etti.

Konuşmaların ardından organizasyona katılan tüm davetlilere Gaziantep’e özgü işlemeli bakır hediye edildi.