Işık Ahşap, Gaziantep Mobilya Fuarı'nda ziyaretçilerini ağırladı

Gaziantep Ticaret Odası öncülüğünde Gaziantep’te mobilya sektörüne yönelik 19 / 23 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ilk ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan MOBEF'e, 40 ülkeden 26.695 kişi tarafından ziyaret edilirken, İran, Irak, Suriye, Filistin, Rusya, Ukrayna başta olmak üzere 15 ülkeden alım heyeti ağırlandı. Fuarın her yıl tekrarlanmasıyla Gaziantep mobilya sektörüne yeni bir vizyon kazandırması hedefleniyor.

Gaziantep Ticaret Odası ve Erexpo Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen fuarın açılış töreni, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilçe Belediye Başkanları ve İl protokolünün katılımı ile Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Işık Ahşap olarak, Gaziantep Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı'na  540 m2 alanda firmamızca hazırlanan standımız ile  katılarak yeni ürün ve modeller hakkında ziyaretçilerimize bilgiler verdik.


''FUARLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞME ORTAMLARI YARATTIĞINDAN,  MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİN İYİ ANALİZ EDİLMESİNDE DE ETKİLİ''


Işık Ahşap Yönetim Kurulu Başkanımız, fuarların önemine dikkat çekerek şunları belirtti ;

''Günümüzde tüm sektörlerde yaşadığımız gelişmeler ve pazarda meydana gelen yeni oluşumlar rekabetin yoğun bir şekilde yaşadığı ortam doğurmuştur.

Bugün artık sadece kaliteli mal üretip pazara sürmek başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli görülmemektedir. Çünkü günümüz koşullarında tüketiciler aynı malın değişik fiyat kalite ve biçimleri ile karşılaşabilmekte ve ihtiyacı olan mal ya da hizmetin değişik alternatifler arasından seçme şansına sahip olmaktalar.

Bu alternatifleri müşterilerimize sunduğumuzu düşünüyorum, çünkü 1981 yılından bu yana ki üretim sürecimizde müşteri memnuniyetine dayalı politikamızdan hiç bir zaman ödün vermeden, müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için gerekli çabayı sarf ediyoruz. Dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerimizin beklentilerine cevap vermeye çalıştık.

Müşterilerimize en uygun fiyat, üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak için AR-GE çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz'' dedi.

fuarların yüz yüze görüşme ortamları yarattığından, müşteri beklentilerinin iyi analiz edilmesinde de etkili olduğunu sözlerine eklerken fuara katılan ve standımızı gezen tüm ziyaretçilere teşekkür etti.