IŞIK Ahşaplı Olmak..

İK VİZYONUMUZ 

Yetenekli, şirketine bağlı, Işık Ahşap vizyon ve misyonunu taşıyan ve kendi çalıştığı şirketi benimseyen, verimli bir iş gücüne sahip olmak.

İK MİSYONUMUZ 

Firmamızın hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak modern zamanın İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesini, ihtiyaçlar dahilinde  kendi alanında uzmanlaşmış personelin istihdamını sağlamak ve alanında uzman personelin yetiştirilmesi için gerekli alt yapıyı ve imkanları sağlamak sağlamak.

İK STRATEJİ

Işık Ahşap olarak firmamızın  hedeflerine ulaşması ve ilkelerini sürdürebilmesi için, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, güvenilir, hızlı hareket eden ve proaktif bir organizasyonel yapıyı sağlamak, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmaktır.

İK POLİTİKA

Çalışanlarımıza modern ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmektir.