HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gaziantep 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren IŞIK AHŞAP; modern tesis anlayışı, teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli iyileştirilen kalite yönetim sistemi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye'nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. Türkiyede 700 bayi ağı ile ve 60 ülkeye satış yapan firmamız, üretiminin %60 ını yurtiçine satmakta olup %40'ını ihraç etmektedir.

0.jpg

IŞIK AHŞAP, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu; Laminat parke, melamin kaplı panel, high gloss ve mat PVC-PET kaplı panel,  Akrilik panel, Panel kapak, Profil, Süpürgelik ve Lambri gibi ürünlerin satışı ve satış sonrası ürün desteği vermektedir.

''Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir." prensibiyle çalışan IŞIK AHŞAP, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir. ''

MİSYONUMUZ

Türkiye'de ve dünyada müşteri beklentilerini karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran vede üretim yaptığımız sektörde, dünya standartlarında ürünler geliştirerek farklılık oluşturan sektöründe lider bir firma olmak.

LOGO_edited.png
VİZYONUMUZ

Hedeflerimizi yüksek tutarak, müşteri memnuniyetini arttırma, faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite ve müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı bir pazar yapısı oluşturup hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin öncüsü olmak.